Staatssecretaris Van der Burg bekijkt haven-in-aanbouw op Saba

Saba – Staatssecretaris van Koninkrijksrelaties Eric van der Burg is op Saba begonnen aan zijn kennismakingsrace (6 eilanden in 10 dagen) met het Caribische deel van zijn werkgebied. Op social media doet hij dagelijks verslag.

“Indrukwekkend om de werkzaamheden aan de nieuwe haven op Saba te zien. Ook bij St. Johns wordt hard gewerkt aan de uitbreiding van de campus. Mooi dat er straks een moderne gymzaal komt, niet alleen voor de school maar ook voor de gemeenschap.

Verder kennisgemaakt met het bestuurscollege en de leden van de eilandsraad van Saba. Goed gesproken over onderwerpen die direct raken aan het dagelijks leven op het eiland, zoals WolBES, bestaanszekerheid en de veer- en vluchtverbinding. Belangrijk om te horen wat er leeft.

Ik sluit mijn bezoek aan Saba af met een rondleiding bij de Saba Reach Foundation en de hydrophonics farm. Mooi om te zien hoe mensen werkervaring opdoen en tegelijk bijdragen aan voedselzekerheid op het eiland. Lokale productie van gezond en betaalbaar voedsel is belangrijk.”

Inmiddels is Van der Burg op Sint Eustatius aangekomen waar hij werd verwelkomd door  gezaghebber Alida Francis.

error: Deze inhoud mag niet gekopieerd worden.