Kralendijk – Het plan voor de bouw van het Sunset Beach Resort lijkt ondanks de door het (vorige) Bestuurscollege geweigerde vergunning nog niet van tafel. Dat kan worden opgemaakt uit een persbericht waarin de EuroParcs Group bekend maakt dat het zijn deelbelang van 50% in het bestaande Bonaire Resort overdraagt aan de op Bonaire wonende Nederlandse zakenman Peter Starreveld.
De groep zegt zich volledig te willen richten op de activiteiten in de Benelux, Duitsland en Oostenrijk. Onder Starreveld is het de bedoeling “om naast de verdere doorontwikkeling van het bestaande Resort Bonaire ook een nieuwe impuls te geven aan de realisatie van het geplande tweede resort Sunset Beach Resort.” Het bouwplan voor dat laatste werd afgewezen omdat het te hoog was en te veel kamers op een te kleine ruimte omvatte.
Persbericht EuroParcs Group
EuroParcs draagt belang in Bonaire Resorts over aan Peter Starreveld
Amersfoort – EuroParcs Group heeft vandaag bekendgemaakt dat zij haar deelbelang in Bonaire Resorts heeft overgedragen aan Peter Starreveld. Reden hiervoor is de strategische keuze van EuroParcs Group om haar volledige focus te leggen op haar activiteiten in de Benelux, Duitsland en Oostenrijk. Starreveld, onder andere eigenaar van De Wit Group en ondernemer in Bonaire, zal als directeur het bestuur van Bonaire Resorts mede op zich nemen.
Bonaire Resorts exploiteert momenteel een vakantieresort op Bonaire. EuroParcs heeft mede geïnvesteerd hierin en was daarmee een stille vennoot van Bonaire Resorts. Met de strategische keuze om zich op haar Europese activiteiten te concentreren, is EuroParcs op zoek gegaan naar een geschikte partij om haar belang in Bonaire Resorts over te nemen. Wouter Vos, CEO van EuroParcs Group: “Wij hebben met Starreveld een goede nieuwe partner voor Bonaire Resorts gevonden waar wij ons belang met vertrouwen aan overdragen. Wij kennen Peter als betrouwbare chaletleverancier en business partner van EuroParcs. Daarnaast is hij zelf al jarenlang trotse eigenaar van een appartement op ‘Resort Bonaire’.”
Peter Starreveld over deze investeringsovername: “Ik ben trots en kijk uit naar deze mooie uitdaging op dit schitterende eiland. Wij zijn al bijna tien jaar zeer betrokken bij Bonaire. Sinds enige tijd werkt ons bouwbedrijf op Bonaire samen met de lokale instanties, zoals de woningbouwvereniging FCB en het ministerie van BZK aan de economische ontwikkeling van het eiland. Deze kans om een actieve rol te spelen in de doorontwikkeling en exploitatie van Bonaire Resorts, past daar goed bij.”
Starreveld zal als 50% aandeelhouder en directeur het dagelijks bestuur van Bonaire Resorts op zich nemen. Voornemen is om naast de verdere doorontwikkeling van het bestaande ‘Resort Bonaire’ ook een nieuwe impuls te gaan geven aan de realisatie van het geplande tweede resort ‘Sunset Beach Resort.’
